Najděte si svůj kontakt nyní

Datum narození:

Měl/a jsi na mysli user@domain.com ×

Po vytvoření účtu obdržíte oznámení emailem

Jsem starší 18ti let. Kliknutím na toto tlačítko potvrzuji, že jsem přečetl/a a souhlasím s Podmínkami užití, Ochranou soukromí a Cookies

Seznamka pro anální sex

12007 online uživatelé

Anální sex je moderní praktikou

Anální sex má dlouhou historii a lidé si jím sexuální život zpestřují již několik tisíc let. Z kulturních a náboženských důvodů byl ovšem dlouhou dobu stigmatizován a ve společnosti považován za zvrhlost. Až nyní se předsudky stírají a stále více lidí si naplno vychutnává slast, kterou poskytuje jen anální sex.

Potěšení z análního sexu.

Anální sex už dávno není tabu a dráždění anální oblasti se stává stále oblíbenější sexuální praktikou. U žen vnitřní anální tkáň přímo navazuje na systém tkáně klitorisu a bodu G. Při milování zezadu nebo stimulaci pomůckou může tedy žena zažívat nové příjemné pocity rozkoše a vzrušení, které při vaginálním milování dosud nezažila.

Anální otvor je těsnější než elastická pochva, penis je zde tedy pevně stisknutý, což přináší muži intenzivnější slast. Také ženy při správném postupu obvykle prožívají velké vzrušení, konečník je významnou erotogenní zónou s množstvím citlivých nervových zakončení, a od vagíny ho dělí jen tenká stěna.

Nejjistější cesta k orgasmu? Anální sex

Nemůžete dosáhnout vyvrcholení běžnou souloží? Zkuste anální sex a podle vědců se vám to téměř jistě podaří. Při něm totiž dosahuje orgasmu čtyřiadevadesát procent žen. Zatímco při vaginální souloži dosahuje orgasmu pětašedesát procent žen, při orálním sexu je to víc než osmdesát procent žen a nejlepší je z tohoto pohledu anální sex, při kterém vyvrcholí čtyřiadevadesát procent žen.

Toužíte vyzkoušet anální sex, ale nevíte, jak začít?

Anální sex - to je naše motto.

Seznam se ještě dnes s někým, kdo je single, s lidmi, se kterými máš společné zájmy nebo přátele pro volný čas.

Je vše možné.

Připoj se! Život je krátký.

Zaregistruj se nyní zdarma!