Znajdź swój kontakt teraz

Data urodzenia:

Czy miałeś na myśli user@domain.com ×

Tworząc konto będziesz otrzymywać powiadomienia na email

Mam powyżej 18 lat. Klikając ten przycisk potwierdzam, że przeczytałem i zgadzam się z Warunkami umowy, Polityką prywatności oraz Polityką cookie.

Seks analny, Twój Portal Randkowy

11984 Użytkownicy online

Czy skusić się na seks analny?

Seks analny w Polsce to nadal temat tabu.

Mimo, że wiąż stanowi tabu wśród wielu ludzi, seks analny staje się coraz bardziej popularny i akceptowany, jako jedna z form współżycia. Choć seks analny wciąż pozostaje tematem tabu, dla wielu mężczyzn to jedno z najbardziej erotycznych doznań, jakie może zapewnić kobieta. Seks analny dostarcza silniejszych doznań fizycznych z uwagi na obkurczanie się zwieracza odbytu.

Seks analny może dostarczyć ci ogromnej przyjemności

Stosunki analne stanowią element życia seksualnego budzący do dzisiaj wiele pytań oraz mnóstwo zastrzeżeń i kontrowersji, pomimo tego, iż ta forma kontaktu seksualnego znana jest ludzkości od wieków.

W przypadku kobiet, które nie mają uprzedzeń do tej formy współżycia, seks analny dostarcza im równie intensywnych przeżyć jak seks dopochwowy, ponieważ odbyt i pochwa są unerwione przez te same gałęzie nerwowe.

ORGAZM ANALNY

Sex analny jest bardzo przyjemny, daje też możliwość przeżycia prawdziwego orgazmu analnego. Praktyki analne, zwłaszcza na początku, bardzo intensyfikują rozkosz płynącą ze stymulacji z przodu. Palec partnera w Twojej pupie w trakcje normalnego stosunku sprawi że w czasie orgazmu "zobaczysz gwiazdki", odpłyniesz z rozkoszy. Dla kobiety penetracja analna, często jest bardzo podobna do stosunku pochwowego.

Czy chcesz przeżyć swoje życie nie wiedząc jakie masz możliwości przeżywania przyjemności?

Chcesz przeżyć niesamowitą erotyczną przygodę? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz ogłoszenia towarzyskie - sex oferty kobiet i mężczyzn? Szukasz portalu, na którym umówisz się na seks spotkania i sex randki? Już znalazłeś! Portal DatingAnal to miejsce, w którym czakają na Ciebie niezapomniane erotyczne doznania! U nas znajdziesz ludzi, którzy nie boją się spełniać swoich erotycznych fantazji i marzeń! Dołącz do nas! Umawiaj się na seks spotkania i organizuj sex randki! Masz ochotę na trochę urozmaicenia?

Portal randkowy DatingAnal jest właśnie dla was!

Po co zostawać samemu, a nie spróbować nawiązywać żadnych seksualnych kontaktów?